Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Orchidea

Orchidea

Orchidea to kwiat, który znany był już w starożytnych Chinach. Ze względu na swoje piękno traktowany i uprawiany był z należytą dbałością i szacunkiem. Orchidea jest kwiatem ozdobnym, który jest często wręczany jako prezent, a także stanowi podstawę wiązanek okolicznościowych.

Orchidea na znaczkach pocztowych  

Orchidee przez wiele osób uważane są za najpiękniejsze kwiaty świata, dlatego często przedstawiane są na obrazach czy w literaturze różnych kultur. Symbolizować mogą szczęście, czystą miłość, a także delikatność i szacunek. Ze względu na swoje piękno oraz rozbudową symbolikę orchidea pojawia się także na znaczkach pocztowych z całego świata. W naszym sklepie znajdziesz znaczki pocztowe z kwiatami. Wśród nich dostępne są znaczki pocztowe z orchideą z krajów takich jak m.in.: Azerbejdżan, Brazylia, Argentyna, Indonezja czy Zambia. W naszym sklepie filatelistycznym znajdziesz również znaczki kolekcjonerskie z różami.

Kwiat orchidei – znaczki pocztowe

Kwiat orchidei na znaczkach pocztowych, w zależności od państwa wydania, różni się nie tylko kolorem, ale przede wszystkim sposobem przedstawienia. Porównując ze sobą walory filatelistyczne z różnych części świata możesz na nowo odkrywać symbolikę orchidei i układać znaczki w klaserze, w taki sposób, by tworzyły spójną i oryginalną całość.

Warto wspomnień, że orchidea oznacza także bogactwo i luksus. Bardzo często kwiat orchidei pojawia się w salonach kosmetycznych czy hotelach, dla podkreślenia prestiżu firmy. Znaczek pocztowy z orchideą z pewnością podniesie wartość także Twojej kolekcji, nadając jej subtelności i elegancji. Sprawdź także pozostałe znaczki pocztowe z florą

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.