Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe CEPT Europa

CEPT Europa

To właśnie w Europie, a konkretnie w Wielkiej Brytanii, ukazał się pierwszy znaczek pocztowy. Tutaj też zaczęła rozwijać się filatelistyczna pasja. Znaczki pocztowe w kategorii CEPT Europa ukazują europejskie kraje, budowle, idee, wydarzenia. Stanowią zbiór historycznych pamiątek po odkryciach, przewrotach i licznych przedsięwzięciach, jakie miały miejsce w ponad pięćdziesięciu europejskich państwach.

CEPT Europa – znaczki pocztowe

Któryś z europejskich krajów jest Ci szczególnie bliski? Zafascynowały Cię historia i kultura Francji, Anglii lub jakiegokolwiek innego państwa? W sklepie filatelistycznym Znaczkopol.pl uzbierasz kolekcję znaczków, które ukazywały się w danym kraju przy okazji najróżniejszych wydarzeń i rocznic.

Znaczki pocztowe z Europą – przyroda

Europa to kontynent położony na różnych szerokościach geograficznych. W związku z tym występuje w niej wiele zróżnicowanych gatunków roślin oraz zwierząt, które są charakterystyczne dla poszczególnych krain i stref klimatycznych. Nie było zatem możliwości, by nie znalazły się one również na znaczkach pocztowych.

Europa CEPT – znaczki pocztowe ze sławnymi ludźmi

Stary Kontynent tworzą przede wszystkim ludzie. Dlatego na znaczkach pocztowych nie brakuje wielkich odkrywców, artystów oraz polityków. Ludzie oraz dzieła ich pracy i kreatywności to niezwykle atrakcyjna kategoria znaczków pocztowych. To także dzięki ludziom idea zjednoczenia mogła zostać zrealizowana, dlatego oferujemy liczne egzemplarze znaczków upamiętniających kolejne etapy powstawania Unii Europejskiej.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.