Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Mapy

Lista aktywnych filtrów

Mapy

Droga do celu nie zawsze jest prosta, nie zawsze jest łatwa. Czasami trzeba ruszyć w nieznane, lecz by się nie zgubić, dobrze jest zabrać mapę. Papierowy przewodnik każdej wyprawy wskazuje kierunek, podpowiada co i gdzie można znaleźć. Nakreśla trasę wędrówki i niezawodnie prowadzi z miejsca na miejsce. Mapa to niemy stróż każdej wycieczki, zawierający w sobie mądrość innych podróżników.

Znaczki kolekcjonerskie z mapami w sklepie Znaczkopol.pl

Mapy stanowią jednak nie tylko wskazówkę tego, jak obrać prawidłową drogę. Obecnie są one także źródłem wiedzy. Mapy na znaczkach pocztowych przedstawiają granice państw, drogi przebyte przez odkrywców geograficznych, np. Krzysztofa Kolumba, ale również historyczne granice krajów czy przebieg wojen. Znajdziesz u nas znaczki pocztowe z mapami obrazującymi międzynarodowe wspólnoty, np. Unię Europejską i jej granice z różnych okresów najnowszej historii.

Krajowe mapy na znaczkach pocztowych

Urzędy pocztowe w poszczególnych państwach przedstawiają na znaczkach pocztowych także granice swoich krajów. Znajdują się na nich podział administracyjny, położenie największych miast czy charakterystyczne elementy kultury lub gospodarki dla poszczególnych rejonów geograficznych.

Podróże na znaczkach pocztowych z mapami

Oferujemy wiele znaczków pocztowych, na których mapy obrazują historyczne podróże i odkrycia. Przedstawiają trasy, jakie pokonali wielcy odkrywcy geograficzni, a także pionierzy nowych środków komunikacji, takich jak kolej czy lotnictwo. Nie brakuje również znaczków z kolekcjonerskich z mapami, na których znajdują się wizerunki sławnych środków lokomocji, które posłużyły człowiekowi w trakcie jego podróży.

Znaczki pocztowe z mapami przedstawiającymi wydarzenia

Mapy mogą opowiadać także o wydarzeniach, jakie miały miejsce w danym państwie lub rejonie geograficznym. Posiadamy znaczki kolekcjonerskie z mapami wydarzeń sportowych, jak znaczki pocztowe z igrzyskami olimpijskimi, mistrzostwa w piłce nożnej, jak również politycznych – na przykład wstąpienie Polski do Unii Europejskiej.

To jednak nie wszystko – mapy na znaczkach pocztowych pojawiają się przy bardzo wielu okazjach. Jeśli zatem znaczki kolekcjonerskie z mapami stanowią trzon Twojej kolekcji, z powodzeniem powiększysz ją właśnie w sklepie filatelistycznym Znaczkopol.pl

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.