Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Big Ben

Big Ben

Wszyscy miłośnicy architektury oraz brytyjskiej kultury mają możliwość wzbogacenia swoich pamiątek z Wielkiej Brytanii o znaczki pocztowe z Big Benem. W naszej ofercie znajdziesz kilkadziesiąt egzemplarzy znaczków kolekcjonerskich przedstawiających jeden z najpopularniejszych zegarów na świecie. Jeśli koniecznie chcesz uzupełnić swoje filatelistyczne zbiory o znaczki kolekcjonerskie z Big Benem, zapoznaj się z ofertą Znaczkopolu.

Big Ben – znaczki kolekcjonerskie dla miłośników architektury

Big Ben to jeden z najważniejszych elementów topografii Londynu. Jako najlepiej rozpoznawalny element Pałacu Westminsterskiego jest obowiązkowym egzemplarzem dla wszystkich filatelistów, którzy swoją kolekcję budują ze znaczków pocztowych z zamkami i pałacami. Budowla ta jest też jednym z symboli całej Wielkiej Brytanii, jeśli zatem zbierasz znaczki kolekcjonerskie z zabytkami, również nie może zabraknąć ich w Twojej kolekcji.

Znaczki z Big Benem – bogata kolekcja nie tylko z Wielkiej Brytanii

Znaczki pocztowe przedstawiające Big Bena ukazują się nie tylko w brytyjskim urzędzie pocztowym, ale w zasadzie na całym świecie, jako że wieża jest symbolem Zjednoczonego Królestwa i chętnie odwiedzają ją turyści z całego świata. Na znaczkach kolekcjonerskich z Big Benem dostępnych w ofercie Znaczkopolu pojawiają się również znane brytyjskie postaci, jak choćby legendarny premier Winston Churchill. Wieża Pałacu Westminsterskiego jest na znaczkach kolekcjonerskich przedstawiana również obok innych znanych na całym świecie budowli, np. rzymskiego Koloseum.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.