Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Uchodźcy

Uchodźcy

Migracja ludności to zjawisko, które miało miejsce od początku istnienia cywilizacji. I to właśnie dzięki niej ludzie zaczęli odkrywać świat, a kultury przenikać się i wzajemnie obdarzać wiedzą na temat świata. Niestety niekiedy migracje są powodowane przykrymi doświadczeniami, takimi jak wojna. Znaczki pocztowe z uchodźcami przypominają o konieczności pomocy niewinnym cywilom pokrzywdzonym przez działania wojenne.

Znaczki pocztowe z uchodźcami w sklepie Znaczkopol

W naszej ofercie znalazło się kilkaset znaczków pocztowych przypominających o problemie uchodźctwa. Zostały one wydane przez urzędy pocztowe z wielu państw na wszystkich kontynentach. Wojny niestety toczą się wszędzie, dlatego do uchodźstwa zmuszeni byli przedstawiciele wielu narodów z całego świata. Na znaczkach pocztowych z naszego sklepu znajdziesz uchodźców z krajów europejskich, Afryki, Ameryki, Azji oraz Oceanii.

Znaczki kolekcjonerskie z uchodźcami – postaci i rocznice

Oprócz uchodźców znaczki pocztowe przedstawiają również postaci, które przyczyniły się do tego, by los stał się nieco bardziej znośny. Wśród nich występuje choćby legendarny brytyjski premier Winston Churchill. Na wielu znaczkach pojawia się symbol obchodzonego w 1960 roku Międzynarodowego Roku Uchodźców. Posiadamy także znaczki z uchodźcami, na którym widnieje logo UNICEF-u.

Uchodźcy na znaczkach pocztowych uświadamiają, jak dużo cierpień i ryzyka jest w stanie ponieść człowiek, którego celem jest przeżycie.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.