Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Dyscypliny sportowe

Dyscypliny sportowe

Sport jest obecny w życiu człowieka już od czasów prehistorycznych. Jest to forma aktywności, która ma na celu doskonalenie sprawności fizycznej. Ludzie uprawiają sport również dla rywalizacji, a także wyrzeźbienia sylwetki. W naszym sklepie Znaczkopol.pl znajdziesz znaczki pocztowe z dyscyplinami sportowymi znanymi i uprawianymi na całym świecie, np: sumo na znaczkach pocztowych, piłka ręczna na znaczkach pocztowych, boks na znaczkach kolekcjonerskich, golf na znaczkach pocztowych i wiele innych. 

Dyscypliny sportowe na znaczkach pocztowych

Dyscypliny sportowe możemy podzielić ze względu na ich charakter, liczbę zawodników czy porę roku. Do szczególnie popularnych dyscyplin sportowych należy piłka nożna, lekkoatletyka czy futbol amerykański. Najważniejszym międzynarodowym wydarzeniem sportowym są letnie oraz zimowe igrzyska olimpijskie. Znaczki kolekcjonerskie z dyscyplinami sportowymi wydawane są najczęściej z okazji różnego rodzaju sportowych imprez. Na znaczkach pocztowych znajdują się także znane ze świata sportu postaci, takie jak Anita Włodarczyk czy Wanda Rutkiewicz, czy charakterystyczne dla danej dyscypliny elementy np. piłka bądź tenisowa rakieta. 

Znaczki kolekcjonerskie nie tylko z konkurencjami sportowymi

Dyscypliny sportowe na znaczkach pocztowych przedstawiane są także za pomocą krajobrazów. Na znaczkach znajdziemy piękne szczyty gór, zielone murawy czy pola golfowe. Uwagę mogą zwrócić także znaczki pocztowe z igrzysk olimpijskich zarówno letnich, jak i zimowych. Dla fanów piłki nożnej znajdą się także walory filatelistyczne z podobiznami sławnych piłkarzy, a także obiektami sportowymi z całego świata.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.