Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Sport stał się dla nas elementem kultury, międzynarodowej rywalizacji, a także jednym z najlepiej sprzedających się materiałów medialnych. Sport to również bogata historia kultury fizycznej oraz sposób na utrzymanie zdrowia. Nie mogłoby być inaczej – sport, jako stały element naszej kultury oraz sposób na życie wielu aktywnych ludzi, znalazł się na znaczkach pocztowych z całego świata.

Sport na znaczkach pocztowych – największe imprezy

Okazją do ukazywania się znaczków pocztowych ze sportem są największe wydarzenia sportowe. W sklepie filatelistycznym Znaczkopol znajdziesz egzemplarze ze wszystkich rozgrywanych do tej pory nowożytnych igrzysk olimpijskich. Posiadamy także znaczki pocztowe z piłkarskich mistrzostw świata oraz innych sportowych wydarzeń.

Znaczki kolekcjonerskie ze sportem – dyscypliny

Każdy z nas interesuje się inną dyscypliną sportu. Jest ich na tyle dużo, że nie jesteśmy w stanie pojąć zasad każdej z nich. W obecnych czasach coraz większą popularnością cieszą się sporty ekstremalne, które również znajdziesz na znaczkach pocztowych w naszej ofercie. Oprócz tego w sklepie filatelistycznym Znaczkopol dostępne są też znaczki kolekcjonerskie ze sportami zimowymi. W naszej kolekcji nie brakuje znaczków z pięknymi arenami, na których toczy się rywalizacja.

Znaczki pocztowe ze sportowcami

Najbardziej wzruszające momenty w sporcie to oczywiście unoszenie rąk w geście triumfu. Kochamy zwycięzców i darzymy ogromnym szacunkiem. Dlatego w sklepie filatelistycznym Znaczkopol znajdziesz znaczki pocztowe z najwybitniejszymi sportowcami w historii. Na znaczkach znajdują się m.in. boski Diego Maradona czy inni wielcy piłkarze. Posiadamy znaczki z polskimi mistrzami świata w siatkówce. Polecamy także egzemplarze z wizerunkiem trofeów, o które walczą najlepsi sportowcy na świecie. Wśród nich znajdziesz m.in. piłkarski puchar świata czy medale olimpijskie.

Sportowcy to również amatorzy, którzy uprawiają sport rekreacyjnie. Promocja aktywnego trybu życia również znalazła się na znaczkach pocztowych.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.