Wszystkie tematy
Ogólne
Dostawa
Konto
Płatności
Autentyczność znaczków
Wszystkie oferowany znaczki w sklepie internetowym są autentyczne i sprawdzane przez Nasz zespół fachowców. Przykładamy szczególne uwagę do kwestii jakości wystawionych znaczków pocztowych.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupa kilkunastu ludzi z pasją, szczerze zainteresowanych wykonywaną pracą , którym przynosi radość pracowanie z różnymi walorami filatelistycznymi.
Za wysyłki oraz towar odpowiada firma Hanmart mieszcząca się w Brusach przy ulicy Plac Jana Pawła II 1
Zwroty
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta czas ten wynosi 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być w nie gorszym stanie od wysłanego. W przypadku podejrzenia uszkodzenia podczas transportu należy natychmiast poinformować o tym osobę dostarczającą przesyłkę.
Reklamacje
Podstawą reklamacji jest niezgodność zamówionego towaru z umową. W przypadku chęci złożenia reklamacji prosimy o kontakt
Ktorą opcje dostawy wybrać?
Oferujemy dostawy po przez pocztę Polską lub kuriera w zależności od wybranego sposobu dostawy czas w którym mogą się Państwo spodziewać się paczki jest różny
Monitorowanie przesyłek
W celu otrzymania linku śledzenia przesyłki prosimy o kontakt z obsługa sklepu po przez formularz kontaktowy
Nie otrzymałem przesyłki mimo upływu długiego czasu
W przypadku bardzo długiego czasu oczekiwania na przesyłkę skontaktuj się z Nami.
Pamiętaj że przesyłki pocztowe ekonomiczne nie są monitorowane i niestety nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Standardowe czasy przesyłek:
Przesyłka kurierska - 2-3 dni roboczych
List polecony priorytetowy - 3-4 dni roboczych
List ekonomiczny 3-7 dni roboczych
Którą opcje płatności wybrać?
Standardowy przelew bankowy - w zależności od banku z którego wysyłany jest przelew, zaksięgowanie przelewu może potrwać nawet 2 dni robocze, dlatego zachęcamy do korzystania z możliwości szybkich przelewów Przelewy24
Szybkie przelewy24 - Płatność jest przetwarzana przez pośrednika płatności przelewy24, w chwili wykonania przez Ciebie przelewu, możemy natychmiast przystępować do przygotowania zamówienia, jest to bardzo szybki i bezpieczny sposób płatności.
Certyfikat SSL
W celu zapewnienia bezpieczeństwa twoich danych wszystkie dane które umieszczasz są przesyłane po przez bezpieczny Certyfikat SSL.
Drogi użytkowniku
Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.