Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Flagi / Sztandary

Flagi / Sztandary

Flagi sztandary na znaczkach pocztowych

Flagi i sztandary napawają dumą i jednoczą narody w ich tożsamości. Za ich ostatecznym kształtem oraz kolorystyką kryją się nierzadko całe wieki historii. Symbole, które znajdują się na nich oddają to, co jest najistotniejsze dla każdego narodu lub innej wspólnoty. Ważność flag i sztandarów dla związanych z nimi grup ludzi sprawiła, że zaczęły one pojawiać się także na znaczkach pocztowych, ukazujących się przy okazji narodowych rocznic lub świąt. Znaczki kolekcjonerskie z flagami i sztandarami pojawiają się też przy okazji wydarzeń kulturowych i sportowych. Takich egzemplarzy również nie brakuje w ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol.pl.

Znaczki pocztowe z flagami z okazji wydarzeń historycznych

Narodowe rocznice i święta to jedna z najczęstszych okazji, kiedy ukazują się egzemplarze znaczków pocztowych. W ofercie Znaczkopolu znajdziesz bardzo dużo egzemplarzy związanych bezpośrednio z historią Polski. Oferujemy między innymi znaczki pocztowe z flagami, które ukazywały się przy okazji najważniejszych wydarzeń w dziejach naszego kraju. Wśród nich wystarczy wspomnieć rocznicę obrony Westerplatte, stulecie odzyskania niepodległości, powstanie NZZS „Solidarność” czy wstąpienie do Unii Europejskiej.

Znaczki pocztowe ze sztandarami ukazują się we wszystkich krajach świata. Jeśli zatem w kręgu Twoich zainteresowań leży historia lub kultura innego kraju, bez problemu znajdziesz u nas znaczki kolekcjonerskie z flagami właśnie tych państw.

Znaczki pocztowe z flagami wydarzeń sportowych

Flagi i sztandary towarzyszą wydarzeniom sportowym. To właśnie swoje barwy narodowe sportowcy godnie reprezentują na międzynarodowych arenach. Flagi i sztandary na znaczkach pocztowych pojawiają się zatem bardzo często przy okazji wielkich sportowych widowisk. Niemałą część tej kategorii znaczków w naszym sklepie stanowią właśnie egzemplarze, które ukazywała się przy okazji największych sportowych imprez, takich jak olimpiady czy piłkarskie mistrzostwa.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.