Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Bajki

Bajki

Bajki, baśnie i legendy stanowią nieodłączny element kultury każdego narodu. To często w legendach przekazywane są z pokolenia na pokolenie wartości i przykazania. Funkcją bajek jest również wychowywanie i bawienie dzieci. Fantastyczne postacie stały się tez elementem popkultury. Dzięki komiksom mieliśmy okazję na nowo poznać bohaterów zapomnianych mitów i legend.

Bajki na znaczkach pocztowych – Disney

Bajki Disneya bawią i dzieci, i dorosłych. Dostarczają wzruszeń i szczęśliwych chwil już od wieku. Postacie takie jak Kaczor Donald czy Myszka Mickey tak bardzo zakorzeniły się w kulturze, że rozpoznawane są przez wszystkich. Pełnometrażowe filmy Disneya rewolucjonizowały kinematografię. Wystarczy wspomnieć tu „Królewnę Śnieżkę” – pierwszą pełnometrażową animację, czy Toy Story – pierwszą pełnometrażową animację komputerową. W sklepie filatelistycznym znaczkopol.pl znajdziesz setki kolorowych znaczków pocztowych z bajkami Disneya.

Bajki – znaczki pocztowe z komiksami

Komiks to sztuka opowiadania historii przy pomocy obrazów. Wiele komiksów odniosło później komercyjne sukcesy jako kreskówki czy filmy. Pierwsze wydania kultowych komiksów są dzisiaj warte fortunę. Dobrą inwestycją okażą się z pewnością znaczki pocztowe z komiksami, przedstawiające motywy z historii komiksowych.

Znaczki pocztowe z bajkami i legendami

Legendy towarzyszą każdemu narodowi. Stanowią podstawę kultury, niekiedy zawierają nawet historyczne fakty. Wiele urzędów pocztowych w poszczególnych państwach wypuściło serie znaczków pocztowych z legendami i baśniami, na których przedstawiło dziedzictwo swojej kultury oraz wartości wyznawanych przez naród.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.