Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Helikoptery

Helikoptery

Człowiekowi od wieków towarzyszyło marzenie o wzbiciu się w przestworza. Zaczęto konstruować maszyny, które pomogą to marzenie spełnić. I w końcu urzeczywistniło się ono za sprawą samolotu braci Wright na początku XX wieku. Jednak ludzkość nie osiadła na laurach, zaczęto pragnąć więcej – rosła w nas chęć wzlotu i przemieszczania się po niebie, pokonując coraz to większe odległości. Prace nad maszynami mającymi takie możliwości trwały już w latach 20. i 30. XX wieku, jednak to w latach 40. udało się skonstruować maszyny przypominające współczesne helikoptery – Fletner FI 228 czy Vought-Sikorsky 300.

Znaczki pocztowe helikoptery – gratka dla miłośników maszyn

Znaczki pocztowe z wizerunkami helikopterów to gratka dla każdego miłośnika tego środka transportu. Znajdziesz tutaj egzemplarze z widokiem starszych maszyn, ale także tych nowoczesnych. Dostępne są także te z wizerunkami wynalazców wraz z ich dziełem. Dostępne są także znaczki pocztowe z helikopterami do zadań specjalnych takich jak śmigłowce ratownicze.

Znaczki pocztowe helikoptery – klasyka gatunku

Powiększ swoją kolekcje o znaczki pocztowe kolekcjonerskie z kategorii transport.  Znaczki pocztowe sterowce zachwycą każdego miłośnika ogromnych maszyn morskich. Dzięki temu wzbogacą Państwo swoją kolekcję filatelistyczną. Znaczki kolekcjonerskie z helikopterami dostępne w ofercie Znaczkopol.pl pochodzą z różnych części świata. Przyczyną ogromnej popularności tego typu maszyn podniebnych z pewnością jest ich innowacyjność oraz możliwości jakie nam dały.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.