Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Policja

Policja

W każdym kraju świata policja dba o to, by nasze codzienne życie przebiegało spokojnie i bez żadnych zakłóceń. Do jej obowiązków należą tez oczywiście zwalczanie przestępczości oraz kierowanie ruchem drogowym w nieprzewidzianych sytuacjach. Jako że policja jest instytucją obecną w każdym kraju i wszędzie działa według podobnych przepisów, na znaczkach pocztowych ukazują się na całym świecie. W sklepie filatelistycznym Znaczkopol również nie brakuje ciekawej oferty znaczków kolekcjonerskich z policją.

Historia policji na znaczkach pocztowych

W sklepie Znaczkopol znajdziesz szereg znaczków pocztowych, które przedstawiają sylwetki policjantów z minionych epok. To pamiątka dla wszystkich, którzy zafascynowani są starym umundurowaniem oraz uzbrojeniem. Tego typu znaczki pochodzą z różnych stron świata. Na egzemplarzach w naszej ofercie znajdują się również współczesne oraz historyczne logotypy państwowych policji. Oferujemy też znaczki, które ukazywały się przy okazji rocznic powstania policji w danym kraju lub innych rocznic obchodów związanych z funkcjonowaniem policji.

Znaczki kolekcjonerskie – policja oraz jej sprzęt

Skuteczna praca policji nie byłaby możliwa bez wykorzystywanych do pomocy nowoczesnych i zaawanasowanych technologicznie sprzętów. Wśród nich wystarczy wymienić choćby samochody, motocykle, helikoptery czy łodzie. Oprócz tego na znaczkach pocztowych z naszej oferty znajdują się również policyjne komputery czy sprzęt radiotelegraficzny, które umożliwiają namierzanie przestępców.

Policyjne zwierzęta na znaczkach pocztowych

W pracy pomagają policji również zwierzęta. Nieocenione okazują się dzisiaj przede wszystkim psy, które tropią przestępców, a także pomagają wywęszyć narkotyki lub ładunki wybuchowe. Jednakże wcześniej ogromne wsparcie policjanci otrzymywali również od koni. To one umożliwiały szybsze poruszanie się, a także transport. Znaczki pocztowe z policją pokazują, jak duże znaczenie dla pracy policjantów mają te zwierzęta.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.