Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Rowery

Rowery

Zbieranie znaczków jest jak jazda na rowerze – tego się nie zapomina, dlatego dla wszystkich filatelistów (zarówno tych, którzy swoją pasję uprawiają od długiego czasu, jak i tych, którzy wracają po latach do kolekcjonowania pamiątek pocztowych) przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę znaczków pocztowych z rowerami. Zobacz, jakie znaczki kolekcjonerskie z jednośladami znajdują się w bogatej ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol.

Rowery na znaczkach pocztowych dla pasjonatów transportu

W wielu krajach świata rower stanowi najpopularniejszy środek transportu. Największe azjatyckie miasta często zakorkowane są właśnie przez rowerzystów. Jazda na rowerze to najbardziej ekologiczny sposób transportu lądowego, w związku z tym znaczki pocztowe z rowerami stanowią też elementy kolekcji znaczków związanych z ekologią. Jednak chętnie sięgają po nie również filateliści, którzy swoje zbiory opierają właśni o znaczki pocztowe z transportem. Na znaczkach pocztowych w Znaczkopolu znajdziesz też historyczne rowery, których wygląd oraz wydajność ewoluowały przez wiele dekad.

Znaczki kolekcjonerski z rowerami dla pasjonatów sportu

W naszej ofercie nie brakuje znaczków pocztowych z rowerami sportowymi. Wyścigi kolarskie, kolarstwo górskie czy ekwilibrystyczna jazda na BMX-ach również zostały zobrazowane na znaczkach pocztowych. Kolarstwo jako sport cieszy się bowiem popularnością na całym świecie, a niektóre z wyścigów, jak choćby Tour de France rokrocznie są wielkimi wydarzeniami, które są relacjonowane na całym świecie.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.