Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Zegarki / Zegary

Zegarki / Zegary

Sztuka zegarmistrzowska pozwala nam odmierzać czas, a także fascynować się pięknem zegarków i zegarów, które zdobią nasze nadgarstki oraz szczyty wież czy innych okazałych budowli. Znaczki pocztowe z zegarkami i zegarami stanowią uwiecznienie skomplikowanych, aczkolwiek perfekcyjnie wykonanych mechanizmów, jakimi są zegary. Zobacz, jakie znaczki pocztowe z zegarami i zegarkami znajdziesz w ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol.

Znaczki pocztowe z zegarami – sławne budowle

W naszej ofercie znajdziesz na znaczkach pocztowych wizerunki najsławniejszych zegarów na świecie. Zdobią one popularne, rozpoznawalne na całym świecie budowle. Wśród nich znajdują się między innymi londyński Big Ben, pałac na moskiewskim Kremlu czy ratusz na poznańskim rynku. Oprócz nich znaczki pocztowe ze zegarami przedstawiają również wiele innych osobliwości, na których znajdują się zegary.

Zdobione zegary na znaczkach pocztowych

Znaczki pocztowe ze sklepu filatelistycznego Znaczkopol przedstawiają również zegary, który stanowią też piękne ozdoby wnętrz. Zabytkowe zegary ścienne oraz zegary stawiane na meblach oprócz funkcji mierzenia czasu, cieszą nas również swoimi pięknymi zdobieniami. Posiadamy także znaczki pocztowe z legendarną rzeźbą Salvadora Dalego „Trwałość pamięci”.

Naręczne zegarki na znaczkach pocztowych

Obok wielkich zegarów na wieżach i zegarów domowych posiadamy również wiele pozycji przedstawiających zegarki naręczne. Ich drugą funkcją, oprócz mierzenia czasu, jest oczywiście stanowienie ozdobnego dodatku do ubrania.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.