Znaczki pocztowe Architekci / budowniczy

Architekci / budowniczy

Architekci to wybitni ludzie, którzy w swoim fachu łączą geniusz inżynieryjny z zacięciem artystycznym. Tylko wtedy powstają budowle, które pomimo upływu dekad, a nawet wieków wciąż zachwycają nas swoim pięknem. Znaczki pocztowe z architektami to gratka nie tylko dla filatelistów, ale dla wszystkich, którzy podziwiają geniusz ludzi projektujących budowle. Zobacz, jakie znaczki pocztowe przedstawiające budowniczych znajdziesz w ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol.pl.

Architekci na znaczkach pocztowych w ofercie Znaczkopolu

W naszej ofercie znajdują się znaczki pocztowe przedstawiające architektów, którzy zaprojektowali jedne z najlepiej rozpoznawalnych budowli na świecie. Jednym z nich jest James Hoban, który zaprojektował Biały Dom – siedzibę amerykańskich prezydentów, budynek, który stał się jednym z symboli Stanów Zjednoczonych Ameryki, miejsce, w którym podejmowane są kluczowe dla losów świata decyzje. Na znaczkach pocztowych z architektami dostępnych w naszej ofercie znalazł się również Paul Wallot, czyli twórca gmachu niemieckiego parlamentu, a więc miejscu, w którym toczyła się kluczowa dla losów II Wojny Światowej w Europie bitwa.

Znaczki pocztowe z architektami – dla kogo?

Architekci na znaczkach pocztowych uatrakcyjnią kolekcję wszystkich filatelistów, których kolekcje oparte są o wielkie postaci architektury, a także najważniejsze i najpiękniejsze budowle świata. Ponadto zainteresują również tych, którzy interesują się historią oraz polityką, ponieważ o decyzje o losach świata często podejmowane są właśnie w pięknych i okraszonych historią gmachach.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.