Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Monarchia

Monarchia

Monarchia na znaczkach pocztowych pojawia się od bardzo dawna. W związku z tym dostępne są znaczki prezentujące władców, którzy panowali w dawnych czasach i stali się rodzajem symbolu dla swojego kraju. Jednak również panujące do dziś monarchie od czasu do czasu, np. z okazji różnych rocznic czy jubileuszów, wypuszczają serię znaczków pocztowych z wizerunkami władcy. Najczęściej jest ona ograniczona ilościowo. W związku z tym każdy filatelista zdaje sobie sprawę, że warto się w taki znaczek zaopatrzyć. Jego warto z czasem może być zdecydowanie większa niżeli obecnie.

Znaczki kolekcjonerskie z monarchią – królowa Anglii

Obecnie dość powszechnie na znaczkach pojawia się brytyjska rodzina królewska. Dużą popularnością cieszą się znaczki pocztowe z Księżną Dianą i samą królową Elżbietą. Swoje serie znaczków mają również monarchowie ze Szwecji czy Hiszpanii. Cena jest często uzależniona od rodzaju i wieku znaczka, jak również jego ogólnego stanu i ilości jaka została wypuszczona na rynek.

Monarchia na znaczkach pocztowych – królowe i królowie

Znaczki kolekcjonerskie z monarchią pochodzą zwykle z czasów, których nie sposób pamiętać. Piękne stroje polskich królów zaprezentowane na portretach na powagę stanowiska, które sprawowali. Każdy znaczek i każda osoba odegrała swoją istotną rolę w historii, a znaczek stał się jej upamiętnieniem. Znaczki pocztowe królowie i królowe posiadają zatem aspekt poznawczy, historyczny i kulturowy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Znaczkopol.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.