Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Science Fiction

Science Fiction

Science-fiction to podgatunek fantastyki, który bardzo mocno pobudza nasza wyobraźnię. Technologiczne rozwiązania, które wymyślają autorzy książek i filmów, coraz częściej pojawiają się w realnym życiu, na zawsze odmieniając znaną nam technologię. Zobacz, jakie znaczki pocztowe z science-fiction znajdziesz w ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol.pl.

Science-fiction na znaczkach pocztowych – wielcy pisarze

Jednym z większych wizjonerów w literaturze fantastyczno-naukowej był ceniony na całym świecie Juliusz Verne. Jego wizje, które doczekały się realizacji w świecie rzeczywistym to między innymi czołg oraz łódź podwodna. Jej prototypem był Nautilus, na pokładzie którego oceany przemierzał kapitan Nemo. Na znaczkach pocztowych science-fiction znajdziesz te oraz inne cuda techniki, które powstały na łamach powieści Juliusza Verne’a.

Podbój kosmosu na znaczkach kolekcjonerskich science-fiction

Wiele z opowieści z gatunku science-fiction dzieje się w przestrzeni kosmicznej. Wynika to z faktu, że nieustannie marzymy o tym, by dokonać podboju wszechświata. W ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol znajdziesz zatem egzemplarze z kultowych filmów, science-fiction których akcja ma miejsce właśnie w nieznanej próżni. Jest nim choćby z „Star Trek” – jedną z wizji tego filmu, która została zrealizowana w rzeczywistości, jest ekran dotykowy. W naszej ofercie znajdziesz również znaczki pocztowe science-fiction z „Gwiezdnymi Wojnami”. To jedna z najlepiej sprzedających się franczyz, dlatego nie mogło zabraknąć jej również na znaczkach kolekcjonerskich.

Inne motywy science-fiction na znaczkach pocztowych

Na naszych znaczkach pocztowych przedstawione są również fantastyczne motywy znane z legend i baśni. Znajdziesz tu znaczki pocztowe z „Władcą pierścieni”, „Harrym Potterem” oraz wieloma innymi historiami zawierającymi elementy fantastyki. Nie brakuje tu również przedstawień technologii, która umożliwia nam stopniowe odkrywanie tajemnic kosmosu.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.