Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Potrawy i napoje

Potrawy i napoje

Nie istnieje chyba druga tak przyjemna czynność, jak jedzenie i picie. Na naszych stołach codziennie pojawiają się smakowite potrawy. Na co dzień zadowalamy się raczej prostymi i szybkimi do wykonania daniami. W weekendy lub podczas zaplanowanych uroczystości pozwalamy sobie jednak nieco zaszaleć i szykujemy potrawy eleganckie i bardziej wykwintne. Niezależnie od tego, jaki posiłek mamy zaplanowany, najważniejsze to zjeść go w gronie bliskich osób.

Jakie znaczki z jedzeniem i piciem znajdziesz w ofercie sklepu Znaczkopol

Bogata oferta znaczków pocztowych z potrawami i napojami w sklepie filatelistycznym Znaczkopol bardzo dobrze oddaje charakter polskich dań zarówno tych jedzonych w starszych czasach, jak również obecnych. Na znaczkach kolekcjonerskich z potrawami i napojami znajdziesz smakowicie wyglądające regionalne kiełbasy oraz poznańskie rogale marcińskie. W internetowym sklepie Znaczkopol dostępne są także znaczki pocztowe z alkoholami domowej roboty.

Znaczki z potrawami i napojami przedstawiające organizację walczącą z głodem

W każdej beczce miodu musi się jednak znaleźć miejsce na łyżkę dziegciu – na świecie istnieją bowiem miejsca, w których codzienna walka z brakiem jedzenia i wody pitnej jest na porządku dziennym. Znaczki pocztowe przedstawiające walkę z głodem to dowód na to, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Aby jak najbardziej zminimalizować liczbę głodujących osób, powoływane są do życia różne organizacje. Jedną z nich jest widniejąca na znaczkach pocztowych FAO, czyli Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (z ang. Food and Agriculture Organization of the United Nations). Jej zadaniem jest walka z głodem w najbiedniejszych państwach świata, a także redystrybucja żywności oraz rozwój obszarów wiejskich.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.