Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Cyrk

Lista aktywnych filtrów

Cyrk

Cuda i dziwy. Magia będąca namiastką dzieciństwa przenosi dorosłych w świat iluzji. Arena, światła i muzyka, akrobaci demonstrujący swoją zręczność, dzikie zwierzęta słuchające potulnie treserów i niezwykli ludzie. Świat złudzeń, magii i radości. Niespodziewane piękno i zachwyt przepełniające widownie na wskroś. To właśnie cyrk, który jako element kultury i sztuki wielu krajów znalazł się na znaczkach pocztowych.

Cyrk na znaczkach kolekcjonerskich – klauni

Wśród kilkuset znaczków pocztowych przedstawiających cyrk, znajduje się liczna grupa takich, na których ukazują wizerunek klauna – jednego z najlepiej rozpoznawalnych symboli cyrku. Klauni gwarantują widzom dobrą zabawę, ponieważ ich rolą jest odgrywanie scen komediowych. Jeśli Twoja kolekcja znaczków opiera się właśnie o cyrk, nie może zabraknąć w niej kolorowych, groteskowych postaci, bez których nie sposób wyobrazić sobie cyrkowego przedstawienia.

Cyrk na znaczkach pocztowych – akrobaci

Tym, co najbardziej zapiera dech w piersiach w czasie cyrkowych pokazów, są właśnie pokazy akrobatów. Ich nadludzkie wręcz zdolności budzą podziw widzów, a następnie wywołują salwę oklasków. Znaczki pocztowe z cyrkiem dostępnie w sklepie filatelistycznym Znaczkopol.pl przedstawiają akrobatów na trapezach, linach, bicyklach oraz prezentujących żonglerkę. Stanowią zatem gratkę nie tylko dla miłośników cyrku, ale również kultury fizycznej.

Znaczki pocztowe z cyrkiem i dzikimi zwierzętami

Lubianym przez widzów elementem cyrkowych przedstawień są pokazy tresowanych dzikich zwierząt. Nierzadko budzą one przerażenie i lęk, jednak końcowy efekt daje piorunujące wrażenie. W naszej ofercie znajdziesz znaczki pocztowe z dzikimi kotami, znaczki pocztowe ze słoniami, znaczki kolekcjonerskie z końmi, znaczki kolekcjonerskie z niedźwiedziami czy znaczki pocztowe z wielbłądami. Chociaż dzisiaj, ze względu na prawa zwierząt, coraz więcej cyrków rezygnuje z ich pokazów, nie zmienia to faktu, że przez wiele lat zwierzęta były nieodłącznym cyrkowego show. Oznacza to, że w kolekcji znaczków pocztowych z cyrkiem nie może zabraknąć egzemplarzy właśnie z dzikimi zwierzętami, przystrojonymi w artystyczne kostiumy lub wykonującymi różne ewolucje.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.