Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Kosmos

Kosmos

Kosmos to temat, który od zawsze fascynował ludzi na całym świecie. Granatowo-czarne niebo z milionem iskrzących się gwiazd, ciepły blask Księżyca czy świetliste promienie potężnego Słońca to coś, co wyznacza rytm życia i jest przedmiotem zainteresowania wielu astronomów.

Kosmos na znaczkach kolekcjonerskich – potęga ognistej kuli

W ofercie internetowego sklepu filatelistycznego Znaczkopol znajdziesz bardzo ciekawe propozycje znaczków pocztowych ze Słońcem. Ta potężna gwiazda jest centralnym punktem Układu Słonecznego. Wokół niej krąży Ziemia oraz pozostałych 7 planet znajdujących się w tym Układzie. Słońce jest przedmiotem zainteresowania nie tylko naukowców, ale także nas samych. Ludzie uwielbiają wychodzić nad ranem na plażę lub w porannych godzinach wspinać się na szczyt góry tylko po to, aby zobaczyć piękno wschodzącego Słońca. Znaczki pocztowe ze Słońcem dadzą Ci namiastkę niezwykłości tej ogromnej Gwiazdy.

Znaczki pocztowe z kosmosem – pierwszy lot na Księżyc

Znaczki pocztowe pokazujące lądowanie na Księżycu przypominają nam o tym, jak ważne było to wydarzenie i jak zrewolucjonizowało myślenie dotyczące lotów na Księżyc. Pierwszy lot człowieka na Księżyc miał miejsce 12 kwietnia 1961 roku. Misji tej podjął się radziecki kosmonauta Jurij Gagarin, który w statku kosmicznym „Wostock” jeden niepełny raz przeleciał po orbicie satelitarnej Ziemi. Czas lotu wynosił 1 godzinę i 48 minut.

Znaczki kolekcjonerskie z kosmosem – nieodkryta do końca tajemnica

Fascynacja Kosmosem trwa po dziś dzień. Nie przeminęła, mimo wykorzystywania coraz bardziej zaawansowanych technik poznawania jego tajemnic. Każda kolejna odpowiedź dotycząca poszczególnych elementów Kosmosu dostarcza coraz to nowych pytań, na które specjaliści chętnie szukają logicznych odpowiedzi. Znaczki pocztowe z planetami, a także astronauci na znaczkach kolekcjonerskich w ofercie sklepu internetowego Znaczkopol to najlepsze dowody na to, że temat Kosmosu był i zawsze będzie tematem interesującym wielu ludzi.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.