Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Kobiety

Kobiety

Nie bez powodu kobiety nazywane są często płcią piękną. Nie tylko mają znacznie delikatniejszą i powabniejszą naturę niż mężczyźni, ale w niektórych sytuacjach są od nich znacznie silniejsze. To w końcu kobiety od zawsze czuwały nad gospodarstwem domowym, a także opiekowały się dziećmi, mężami oraz osobami słabszymi i potrzebującymi. Nic dziwnego zatem, że ich wizerunki przedstawione zostały na znaczkach pocztowych.

Kobiety na znaczkach kolekcjonerskich – Międzynarodowy Dzień Kobiet

Aby pokazać, jak ważną rolę pełnią kobiety we współczesnym świecie, w 1975 roku postanowiono ogłosić, że rok ten będzie Międzynarodowym Rokiem Kobiet. Chciano tym samym zwrócić uwagę społeczeństwa nad problem dyskryminacji tejże płci w wielu kręgach kulturowych. Decyzja ta miała także na celu podkreślenie, że po wielu wiekach patriarchatu nastąpiło w końcu równouprawnienie, a znaczki pocztowe z Międzynarodowego Roku Kobiet mają o tym przypominać. Dziś kobiety realizują się na wielu płaszczyznach, nie tylko pełniąc role gospodyń domowych, ale także zarządzając dużymi firmami i zostawiając po sobie ślad w nauce.

Znaczki kolekcjonerskie z wizerunkiem kobiety w sklepie filatelistycznym Znaczkopol  

Wizerunek kobiet na znaczkach pocztowych doskonale oddaje cechy charakteru tej płci pięknej. W internetowym sklepie filatelistycznym Znaczkopol znaczki pocztowe z kobietami przedstawiają poważne myślicielki, romantyczki trzymające w dłoniach kwiaty i czekające na swojego ukochanego oraz cierpliwe matki poświęcające swoje życie, aby opiekować się potomstwem. Kobiety na znaczkach kolekcjonerskich to także Paragwajki, Peruwianki czy Omanki prezentujące noszone na co dzień stroje ludowe oraz pokazujące codzienne obowiązki w tych państwach. W ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol pojawiają się także znaczki pocztowe z nagimi kobietami, które w dostojny, ale niewyzywający sposób prezentują piękno kobiecego ciała. W tej kategorii pojawiają się znaczki zarówno z obywatelkami Paragwaju czy Papui-Nowej Gwinei, jak również ze sławnymi modelkami, np. Doutzen Kroes z Holandii. Znaczki pocztowe z kobietami z pewnością będą doskonałym uzupełnieniem Twojej kolekcji filatelistycznej.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.