Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Pokój

Pokój

Walka o pokój to szczytna idea, która angażuje wiele znakomitych osobistości z całego świata. Niekiedy niesie ze sobą również ofiary. Jedno jest pewne – pragnienie pokoju powoduje, że narody całego świata jednoczą się, chcąc poskromić nienawiść i zakończyć wojny. Wszystkie hasła i idee, które temu towarzyszą, sprawiają, że na całym świecie ukazują się znaczki pocztowe z pokojowymi symbolami oraz najwybitniejszymi postaciami, które walce o pokój poświęcają całe życie. Znaczki kolekcjonerskie przedstawiające walkę o pokój na świecie znajdziesz też w ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol.

Osobistości walczące pokój na znaczkach kolekcjonerskich

W naszej ofercie znajduje się szereg znaczków przedstawiających wybitne osobistości, które poświęciły swoje życie, by przywrócić pokój na świecie. Wśród nich znajdują się między innymi znaczki pocztowe z Nelsonem Mandelą, Martinem Lutherem Kingiem, Matką Teresą czy prezydentami Stanów Zjednoczonych, np. Abrahamem Lincolnem, Johnem F. Kennedym oraz Barackiem Obamą, który został laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. Wśród osób walczących o pokój na świecie znajdują się również ludzie kultury, m.in. John Lennon z grupy The Beatles. W ofercie Znaczkopolu nie brakuje też egzemplarzy z bohaterami narodowymi różnych państw świata. Dla Polaków szczególnie ważne okażą się znaczki pocztowe z wybitnymi postaciami, które przyczyniły się do walki o wolność Polski, m.in. znaczki z Romanem Dmowski czy Ignacym Janem Paderewskim.

Symbole pokoju na znaczkach pocztowych

W ofercie sklepu filatelistycznego Znaczkopol znajdziesz znaczki kolekcjonerskie, które przedstawiają rozpoznawalne na całym świecie symbole pokoju. Wśród nich znajdują się między innymi białe gołębie, tęcze czy flagi Organizacji Narodów Zjednoczonych. Oprócz tego posiadamy także znaczki z laureatami Pokojowej Nagrody Nobla, którzy stanowią dla wszystkich wzory do naśladowania.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.