Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Harcerstwo i skauting

Harcerstwo i skauting

Znaczki kolekcjonerskie – harcerstwo i skauting

Skauci na całym świecie uczą się i poznają przyrodę podczas wypraw w dzikie ostępy lasów, gór i jezior. W czasie swoich wycieczek uczą się dyscypliny, przyjaźni, odpowiedzialności, a przede wszystkim zdobywają wiedzę na temat otaczającego ich świata. Stają się zaradni i poukładani. Doświadczenie zdobyte w czasie wypraw i obozów wykorzystują w dalszym życiu – dorastają jako odważni i ciekawi świata ludzie, którzy podejmują najróżniejsze inicjatywy.

Znaczki pocztowe z harcerzami ukazują się na całym świecie. Jeśli zatem też byłeś kiedyś zuchem z pewnością masz w swoim domu liczne pamiątki z tego okresu. Teraz możesz je wzbogacić o atrakcyjną kolekcję znaczków pocztowych z harcerzami.

Harcerstwo i skauting na znaczkach pocztowych

Celem skautów z całego świata jest zaprzyjaźnienie się z przyrodą. Dlatego na znaczkach pocztowych z harcerzami natura stanowi wiodący motyw. W sklepie filatelistycznym Znaczkopol.pl znajdują się znaczki, na których harcerze występują wspólnie ze zwierzętami, roślinami oraz innymi elementami natury. Prezentują na nich swoje umiejętności radzenia sobie w dziczy, a także to, w jaki sposób spędzają czas na obozach i w czasie swoich wypraw.

Posiadamy również znaczki i całostki pocztowe, które upamiętniają zasłużonych harcerzy oraz ludzi, którzy przyczynili się do tworzenia i rozwoju tej szczytnej idei. Wybrane egzemplarze podkreślają również to, że celem harcerstwa jest nie tylko utrwalanie związku z przyrodą, ale również nawiązywanie przyjaźni ze skautami z całego świata.

 Zapraszamy również do zapoznania się z asortymentem znaczków w kategorii: znaczki pocztowe z fauną oraz znaczki pocztowe z florą

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.