Filtrowanie znaczków

  • do
Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Ochrona Przyrody / Środowiska

Ochrona Przyrody / Środowiska

Zanieczyszczenie środowiska naturalnego zaczęło przysparzać nam w ostatnim czasie sporo problemów. Wynikają one ze zmian klimatu oraz spadku liczebności niektórych gatunków roślin i zwierząt, przez co zaburzane są naturalne ekosystemy. Dlatego działanie w zakresie ochrony środowiska aktywizuje dzisiaj coraz więcej ludzi, którzy w zanieczyszczeniu planety dostrzegają zagrożenie i robią wszystko, by wyedukować innych w zakresie ekologicznego stylu życia. Działalność w kierunku ochrony przyrody znalazła swoje odbicie również na znaczkach pocztowych. Zobacz, jakie znaczki kolekcjonerskie obrazujące ochronę środowiska znajdziesz w sklepie filatelistycznym Znaczkopol.pl.

Ochrona przyrody na znaczkach pocztowych – zwierzęta

Działalność człowieka doprowadziła niestety do tego, że zbyt wiele gatunków zwierząt jest dzisiaj zagrożonych wyginięciem. Ich liczebność spada przez kłusownictwo oraz niszczenie ich naturalnego środowiska. Znaczki pocztowe w sklepie filatelistycznym Znaczkopol przedstawiają liczne zagrożone gatunki, które przypominając o konieczności ich ochrony. Znajdziesz u nas znaczki pocztowe z dzikimi kotami, ptactwem oraz gatunkami zamieszkującymi morza i oceany.

Ochrona przyrody na znaczkach kolekcjonerskich – co możemy zrobić?

W naszej ofercie znajdują się znaczki, które przedstawiają różne formy działania mogące przyczynić się do ochrony naszego środowiska. Są to np. ograniczenia w używaniu plastiku, emisji dwutlenku węgla czy zaśmiecania wód plastikiem i innymi odpadami.

Zagrożenia dla środowiska na znaczkach pocztowych

Oferujemy także szeroki wybór dających do myślenia znaczków, na których przedstawione są negatywne skutki działalności człowieka na przyrodę. Wśród nich znajdują się znaczki, na których widzimy zanieczyszczone zbiorniki wodne, zniszczone lasy, przemysłowe obszary z zatrutym powietrzem czy zagrożone wyginięciem zwierzęta.


Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.