Masz pytania?

Większość odpowiedzi na nutujące Ciebie pytanie znajduję się w zakładce POMOC.
Jeśli Twoje pytanie wykracza poza zgromadzoną bazę pytań zapraszamy do kontaktu po przez formularz lub telefonicznie.

Znaczki pocztowe Znani ludzie

Znani ludzie

Znaczki pocztowe ze znanymi ludźmi to nie tylko element skrzętnie zbieranej kolekcji, ale również lekcja historii. Wiele pięknych powstało dawno temu, w czasach których nie znaliśmy, a mogliśmy jedynie o nich czytać. Osoby ze świata sportu, polityki, sztuki i wielu innych przestrzeni publicznych, zostały poniekąd uwiecznione na znaczkach z uwagi na swoje dokonania. My dziś z kolei możemy podziwiać te wizerunki i przypominać sobie kim właściwie byli. Filateliści doceniają m.in. znaczki kolekcjonerskie ze znanymi ludźmi, które pomimo swojego słusznego wieku zostały dobrze zachowane. Takie egzemplarze mogą bowiem stanowić perły całej kolekcji.

Znaczki kolekcjonerskie ze znanymi ludźmi - sportowcy

Znani ludzie na znaczkach pocztowych pojawiają się w różnych okolicznościach. Przykładowo dużą popularnością cieszą się te z piłkarzami. Ci najpopularniejsi, niezależnie od swojej narodowości trafiają na znaczki pocztowe i do licznych kolekcji filatelistycznych.

Znaczki pocztowe ze znanymi ludźmi na pamiątkę

Znaczki kolekcjonerskie to najczęściej takie, których na rynek wypuszczona została ograniczona ilość i posiadanie ich, w swojej kolekcji można określić jako białego kruka. W takiej sytuacji rosną również ewentualne ceny zakupu i sprzedaży. Wśród najciekawszych postaci pojawia się między innymi Maria Skłodowska-Curie czy angielska królowa.

 

W ofercie sklepu Znaczkopol znajdą Państwo również znaczki pocztowe z politykami i znaczki kolekcjonerskie z gwiazdami rozrywki.

Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.