Jan Paweł to postać, której nikomu w naszym kraju raczej przedstawiać nie trzeba. Był Polakiem i papieżem kościoła katolickiego w latach 1978–2005. W 2014 roku nastąpiła jego kanonizacja i został ogłoszony świętym. Do tej pory wszelkie walory pocztowe związane z jego osobą, cieszą się dużym powodzeniem.

Czytaj dalej...
2022-01-05 18:58:37

Aktualny cennik Poczty Polskiej – czego o nim nie wiesz?


Cennik Poczty Polskiej może wydawać się dokumentem nudnym i niespecjalnie wartym uwagi. Zwykła tabelka z nazwami przesyłek i ich ceną. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, co tak naprawdę oznacza, że Wasz list zostanie nadany jako polecony priorytet? Kiedy przesyłkę warto nadać jako list a nie paczkę i dlaczego jedne przesyłki idą do nas trzy dni, a niektóre aż tydzień, skoro odległość nadania jest podobna? Te i inne zagadki związanie z cennikiem Poczty Polskiej wyjaśni Wam nasz artykuł.Czytaj dalej...
2020-08-17 17:52:29
Drogi użytkowniku
Klikając przycisk"Przejdź do serwisu" zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych po przez wykorzystanie plików cookies lub podobnych technologii przez administratora serwisu w celu świadczenia usługi zgodnie z postanownienami RODO. Szczegóły dostępne w regulaminie.